Більше 200 каратистів зі спортивних клубів Західної України (Львів, Червоноград, Коломия, Чернівці, Сторожинець, Вижниця) демонстрували свою майстерність та змагалися за перемогу у турнірі з карате, що пройшов минулими вихідними у місті Вижниця.

Змагання організовано громадською організацією «Спортивний клуб Кін-Хін» (Українська федерація карате) спільно із сектором молоді та спорту Вижницької райдержадміністрації.

Із урочистим відкриттям спортсменів та вболівальників привітав голова Вижницької міської ОТГ Олексій Чепіль, завідувач сектору молоді та спорту Лідія Мельничук та голова ГО «Спортивний клуб Кін-хін» Віктор Калинчук. Кращі спортсмени та тренер клубу продемонстрували високий рівень техніки у своїх показових виступах.

У підсумку було визначено й нагороджено переможців у різних вікових групах та категоріях: фантом, естафета, кіхон, ката, куміте індивідуальне, куміте командне. Кубок переможців вибороли господарі татамі – команда клубу Кін-хін. Усі учасники показали хороший рівень підготовки і тепер готуватимуться до наступних змагань вже на міжнародній арені.