Щороку, починаючи з 1995-го, проводять чемпіонати світу з футболу серед національних лікарських команд. Національна лікарська збірна України бере участь у чемпіонаті лише з 2013 року, та незважаючи на це, вона вже двічі виборювала перемогу. Вдруге збірна лікарів України 45+ стала чемпіоном світу у липні нинішнього року, обігравши у фіналі лікарську збірну Росії.

Оскільки у її складі було декілька лікарів-гравців з Буковини, після повернення додому їх привітала галузева профспілка. Отоларинголога Вижницької ЦРЛ Олега Голобуцького, який, до речі, став кращим бомбардиром чемпіонату-2018, акушера-гінеколога обласного центру планування сім’ї обласного медичного діагностичного центру Сергія Кушніра (вони грали у команді 45+) та гравця основної збірної офтальмолога обласної клінічної лікарні Віталія Буздугана відзначили Почесними грамотами обкому профспілки працівників охорони здоров’я.

– Пишаємося лікарями-земляками, які є не тільки хорошими фахівцями своєї справи, але й успішними спортсменами, – відзначив, вручаючи нагороди, голова Чернівецької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Олександр Фустій. – Своїм прикладом вони заохочують інших до занять спортом і здорового способу життя.

Чемпіони розповіли про перебіг основних матчів, відзначили гарячу підтримку уболівальників та запевнили, що постараються не розчарувати їх у майбутніх футбольних баталіях.