З метою відродження історичних традицій українського народу, залучення молоді до участі у відтворенні традицій Гуцульського краю та популяризації здорового способу життя вчора, 24 липня, команда Вижницького району взяла участь у культурно – спортивному святі «Довбушівська бартка», яке проводилось у рамках XXV Міжнародного гуцульського фестивалю в селищі Ворохта.

Як інформує сектор з питань молоді та спорту райдержадміністрації, команда з Вижниччини, незважаючи на складні погодні умови та сильних конкурентів, виборола ІІ загальнокомандне місце. Учасники змагалися у 6 видах: піднімання ковбиці, метання довбні, перетягування канату, арм-реслінг, гуцульська естафета, боротьба на колоді. Майже у всіх видах спорту наша команда виборола переможні місця! Зокрема, Іван Білінський здобув І місце з піднімання ковбиці, Ігор Козлан - ІІ місце в метанні довбні та Іван Остафійчук – ІІІ місце по боротьбі на руках. Також команда впевнено перемогла всіх суперників в перетягуванні канату, та стала другою у спортивній естафеті.

Переможці та всі учасники змагань були нагороджені грамотами та призами.

Дякуємо всім спортсменам, які взяли участь у цьому фестивалі та неодноразово доводять що наш район один із найсильніших не тільки у області, а й в Україні.