25 липня 2018 року проведено відбірні регіональні змагання VI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу». Це відкритий спортивний захід, що проводиться з метою підтримки у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних обмежень; їхньої реабілітації засобами фізичної культури й спорту для подальшої адаптації в суспільстві; залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до проблем потерпілих на виробництві.

Проходили змагання на базі спортивного комплексу Чернівецького коледжу будівництва та архітектури Львівського національного аграрного університету за підтримки управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області та Чернівецької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Команду Вижницького відділення управління представляли люди різні за віком, характером, станом здоров’я, але їх об'єднала жага до перемоги, взаємопідтримка та щире вболівання за досягнення результатів кожного члена команди.

Вперше цього року взяла участь у змаганнях сім'я Купчуків із с.Замостя. Микола Петрович зайняв 1 місце у бомбаскеті серед чоловіків і отримав можливість представляти Буковину на фінальних Всеукраїнських змаганнях, які відбудуться у вересні 2018 року в м. Ужгород. Олена Василівна змагалась у виді спорту дартс серед жінок.

Незважаючи на поважний вік, шахіст Степан Кузьміч Матеміш 6 раз поспіль приймав участь у регіональних змаганнях Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» де двічі займав почесне 1 місце і представляв Чернівецьку область на фінальних змаганнях. Цього року Степан Кузьміч здобув 2 місце.

У настільному тенісі серед чоловіків 2 місце зайняв Блисенко Володимир Дмитрович, який через військові дії покинув місце постійного проживання в Донецькій області і на даний час проживає в с.Іспас Вижницького району.

Гаврилюк Микола Дмитрович брав участь у змаганнях з дартсу серед чоловіків, серед жінок у бомбаскеті Вижницьке відділення представляла Марчук Орися Іванівна.

У загальнокомандній першості відбірних регіональних змагань спартакіади «Сила духу» команда Вижницького відділення посіла почесне ІІ місце.

Незалежно від того, хто стояв на п'єдесталі пошани, всі учасники вже переможці, адже вони змогли перемогти біль, обставини та труднощі. Тож, від щирого серця вітаємо та бажаємо міцного здоров’я та «сили духу» у подальшому житті.