Як інформує сектор з питань молоді та спорту районної державної адміністрації, впродовж 24-29 липня у Чернівцях відбувся IV шахово-шашковий фестиваль «Chernivtsi Open 2018», організаторами та партнерами якого були «Альянс професійних шахістів», «Федерація шахів Чернівецької області», Управління фізичної культури та спорту Чернівецької міської ради, Благодійний Фонд Василя Розная «Майбутнє України». Приємно відзначити, що третє місце серед шахістів посів представник нашого району Василь Костащук.

Дані змагання проводилися з метою популяризації і розвитку шахів у Чернівецькій області. У програмі фестивалю відбулися турніри «А» та «В» з класичних шахів, турнір «С» з блискавичних шахів (бліц), турнір «D» з шашок-64 (швидка гра) - де у п’ятірку кращих потрапив Василь Лучик з Вижницького району, майстер-клас та сеанс одночасної гри для усіх бажаючих, запис дітей до шахових гуртків.

У турнірах виступали учасники з усіх областей України.

Василь Костащук житель с.Мигове Вижницького району виступав у турнірі «В» у якому брали участь 41 учасник. Завдяки великим зусиллям та наполегливій праці він зміг замкнути трійку кращих, за що був нагороджений почесними відзнаками.

Бажаємо учасникам успіхів, наснаги, перемог і здобутків у подальшому!