«Утвердження здорового способу життя, особливо серед дітей і молоді, на сьогодні залишається актуальним питанням для держави та Вижницького району, зокрема, – і головну роль тут мають відігравати фізична культура і спорт.»
На цьому наголосив голова Вижницької районної ради Михайло Андрюк під час церемонії нагородження призерів та чемпіонів Вижницького району з футболу в рамках закриття футбольного сезону 2018.

Захід відбувався у неділю, 21 жовтня, на спортивному полі села Банилів за сприяння сектору з питань молоді та спорту райдержадміністрації (завідувач сектору Лідія Мельничук).
У фінальній грі за здобуття титулу чемпіона Вижницького району з футболу та кубку «Золота осінь» на футбольному полі зустрілись футбольні клуби «Банилів» та «Замостя». Основний час гри завершився з рахунком 1:1. Та вже після серії одинадцятиметрових ударів було визначено володаря кубку – ним стала команда ФК «Банилів».
Відтак, розпочалася церемонія нагородження переможців та призерів Чемпіонату Вижницького району. Із вітальним словом до присутніх звернулись голова Вижницької районної ради Михайло Андрюк, голова Банилівської сільської ради Василь Соломко та голова Вижницької районної федерації футболу Степан Гакман, який оголосив призерів Чемпіонату Вижницького району з футболу сезону 2018 року.
В І-й групі золото здобула команда – ФК «Банилів», срібло відповідно дісталося ФК «Замостя», а почесне ІІІ місце здобула команда ФК «Підкрай» з смт.Берегомет.
В ІІ-й групі місця розприділилися наступним чином – І місце виборола команда ФК «Черемош» (Вижниця), ІІ місце – отримала команда ФК «Розтоки» та почесне ІІІ – посіла команда ФК «Чорногузи».
Всім командам, а їх було 6, та гравцям відповідно, вручено кубки, грамоти та медалі.
Не оминули увагою і кращих гравців команд. Так, в другій групі ними стали – Михайло Павлюк (ФК «Чорногузи»), Олег Господарюк (ФК «Розтоки») та Дмитро Куташ (ФК Вижниця «Черемош»).
В першій же групі титули здобули: Григорій Іванчук (ФК «Банилів») – «Кращий воротар»; Микола Іванюк (ФК «Коритне 2») – «Кращий захисник»; Микола Кузик (ФК «Мілієве») – «Кращий опорний захисник»; Олександр Мельничук (ФК «Замостя») – «Кращий центральний півзахисник»; Давид Шутак (ФК «Підкрай» смт.Берегомет) – «Кращий нападаючий»; та Юрій Остафійчук, кандидат у майстри спорту по футболу з ФК «Банилів» став «Кращим гравцем» Вижницького району.
«Наш край має міцні спортивні традиції. Чимало наших земляків домоглися високих результатів не тільки в районі та області, а й на теренах держави. Це свідчить про те, що фізична культура і спорт набирає більшого розмаху. В районі масовими стали такі види спорту, як футбол, волейбол, бокс і вільна боротьба. Я радий, що навіть з малим фінансуванням у нас в районі не припиняють організовувати масштабні спортивні свята, як от сьогоднішнє.» - зауважив Михайло Андрюк.
У неділю, 28 жовтня о 15:00 год. на стадіоні м.Вижниця відбудеться гра за Суперкубок Вижницького району з футболу сезону 2018 року. На футбольному полі зійдуться ФК «Банилів» та ФК «Коритне 2».