В рамках підготовки до проведення ХХVІ Міжнародного гуцульського фестивалю, який відбудеться 30 серпня-1 вересня 2019 року у Вижницькому районі Чернівецької області, який покликаний зберегти традиції гуцульського роду, автентичності пісні, музики, танцю, обрядів, театральних дійств та декоративно-ужиткового мистецтва Гуцульщини, Вижницька районна рада оголошує збір пропозицій щодо виготовлення сувенірної продукції з обов’язковим зображенням логотипу фестивалю, написів «Вижниччина» та «ХХVІ Міжнародний гуцульський фестиваль - 2019».

Відповідна сувенірна продукція буде використана для безкоштовного розповсюдження під час проведення заходів ХХVІ Міжнародного гуцульського фестивалю, що пов’язані з традиційними карпатськими ремеслами.

До участі у конкурсі запрошуються майстри народного мистецтва, видавничо-поліграфічні підприємства, навчальні заклади, ФОП-и, які живуть і працюють на території Вижницького району, дотримуються у своїй творчості традицій місцевого декоративно-ужиткового мистецтва, а також розвивають на їх основі сучасні техніки, оригінальні дизайнерські рішення.

Для відбору пропозицій на виготовлення сувенірної продукції необхідно надати у районну раду до 01 березня 2019 року:

1) заяву про участь у конкурсі;

2) ескізи сувенірів та іншої поліграфічної продукції;

3) розрахунки вартості 1 штуки продукції;

4) контактні дані автора;

5) для юридичної особи:

- копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців;

- копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи, завірену належним чином;

6) для фізичної особи:

- копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність;

- завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Відповідні пропозиції просимо надавати у виконавчий апарат районної ради за адресою: м.Вижниця, вул Українська, 88а, другий поверх каб.14, або надсилати на електронну адресу районної ради – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відбір найкращої пропозиції на виготовлення відповідної сувенірної та поліграфічної продукції здійснюватиметься робочою групою з числа осіб, відповідальних за організацію та проведення ХХVІ Міжнародного гуцульського фестивалю.

Довідкова інформація про ХХVІ Міжнародний гуцульський фестиваль розміщена на інтернет-ресурсах Вижницької районної ради.

 

Оргкомітет Фестивалю