У неділю, 17 листопада, на центральному стадіоні м.Вижниця відбувся заключний матч «Супер-кубку Вижницького району» між командами ФК Берегомет та ФК Банилів – володарем Кубку району та Чемпіоном району.

У надзапеклій боротьбі, з рахунком 0:2 перемогу здобула ФК Банилів, яка і стала володарем «Супер-кубку Вижницького району». За рішенням суддівської колегії звання «Кращий гравець» отримали воротар ФК Берегомет Берсан Василь та нападник ФК Банилів Кузь Мар’ян.
Привітати переможців завітав голова районної ради Михайло Андрюк.
Всіх переможців та учасників нагороджено грамотами, медалями та статуетками. Крім того, було відзначено подяками та статуетками арбітрів Вижницького району, лікаря Таушера Олександра, та директора стадіону «Черемош» Іванюка Володимира.
Вижницька районна федерація футболу, та особисто її голова Степан Гакман, щиро дякують всім хто допомагав в організації та проведенню матчів футбольного сезону 2019 року. Особлива подяка сектору з питань молоді та спорту райдержадміністрації, головному судді Олексію Гакману, арбітрам, меценатам та керівництву району - за можливість провести футбольний сезон 2019 року на гідному рівні!

Більше фото на нашій сторінці у соціальній мережі Facebook.