У неділю, 17 листопада, на центральному стадіоні м.Вижниця відбувся заключний матч «Супер-кубку Вижницького району» між командами ФК Берегомет та ФК Банилів – володарем Кубку району та Чемпіоном району.

В суботу, 24 листопада, на базі Коритненської ЗОШ І-ІІІ ст. проходив Відкритий дитячий турнір з вільної боротьби до Дня Збройних Сил України.

З метою утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні 20 листопада сектором з питань молоді та спорту Вижницької районної державної адміністрації у стінах спортивного залу Вижницької спеціалізованої школи - інтернат проведені змагання з волейболу присвячені Дню Гідності та Свободи.

Як інформує сектор з питань молоді та спорту райдержадміністрації, 4 листопада відбувся XXVI Міжнародний меморіал Богдана Сцібайла з вільної боротьби.

Місто Тернопіль зібрало найкращих борців України, Угорщини, Польщі, Білорусії, Молдови, всього – 430 учасників. 

Золото здобув Павло Куташ у ваговій категорії 29 кг, срібло – Вадим Ковалик у ваговій категорії 44 кг (тренер С. Жовнірчук).

Вітаємо юних банилівських борців та бажаємо нових перемог!

Минулої неділі, за сприяння сектору з питань молоді та спорту райдержадміністрації, в спортивному залі с. Банилів проходила фінальна частина Чемпіонату Вижницького району серед чоловіків 40+. 

«Утвердження здорового способу життя, особливо серед дітей і молоді, на сьогодні залишається актуальним питанням для держави та Вижницького району, зокрема, – і головну роль тут мають відігравати фізична культура і спорт.»
На цьому наголосив голова Вижницької районної ради Михайло Андрюк під час церемонії нагородження призерів та чемпіонів Вижницького району з футболу в рамках закриття футбольного сезону 2018.

Вже стало доброю традицією щороку в селі Іспас проводити турнір з волейболу, присвячений пам’яті капітана команди Вижницького району Труфена Віктора Георгійовича, який трагічно загинув.

20 січня в селі Мигове проведено відкриту першість Дитячо – юнацької спортивної школи з вільної боротьби серед юнаків.