Минулої неділі, за сприяння сектору з питань молоді та спорту райдержадміністрації, в спортивному залі с. Банилів проходила фінальна частина Чемпіонату Вижницького району серед чоловіків 40+. 

Вже стало доброю традицією щороку в селі Іспас проводити турнір з волейболу, присвячений пам’яті капітана команди Вижницького району Труфена Віктора Георгійовича, який трагічно загинув.

20 січня в селі Мигове проведено відкриту першість Дитячо – юнацької спортивної школи з вільної боротьби серед юнаків.

Як інформує голова МО ГО «ВФСТ «Колос» Анатолій Радул, минулої неділі (2 вересня) у селі Іспас проведено обласні змагання «Краще спортивне село Буковини 2018 року».

У змаганнях взяло участь вісім команд.

В суботу, 24 листопада, на базі Коритненської ЗОШ І-ІІІ ст. проходив Відкритий дитячий турнір з вільної боротьби до Дня Збройних Сил України.

Як інформує голова МО ГО «ВФСТ «Колос» Анатолій Радул, минулої неділі, 12 серпня, в селі Іспас відбулись змагання з міні-футболу в залік районних сільських спортивних ігор серед футбольних спортивних команд району.

В змаганнях взяли участь 7 команд: Іспас, Банилів, Мілієво, Чорногузи, Черешенька, Берегомет, Мигове.

В результаті напруженої боротьби третє місце зайняла команда смт.Берегомет , срібло виборола команда села Мілієво, а почесну перемогу здобула команда села Банилів.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів на спортивній ниві.

Як інформує сектор з питань молоді та спорту райдержадміністрації, 4 листопада відбувся XXVI Міжнародний меморіал Богдана Сцібайла з вільної боротьби.

Місто Тернопіль зібрало найкращих борців України, Угорщини, Польщі, Білорусії, Молдови, всього – 430 учасників. 

Золото здобув Павло Куташ у ваговій категорії 29 кг, срібло – Вадим Ковалик у ваговій категорії 44 кг (тренер С. Жовнірчук).

Вітаємо юних банилівських борців та бажаємо нових перемог!

Як інформує сектор з питань молоді та спорту районної державної адміністрації, впродовж 24-29 липня у Чернівцях відбувся IV шахово-шашковий фестиваль «Chernivtsi Open 2018», організаторами та партнерами якого були «Альянс професійних шахістів», «Федерація шахів Чернівецької області», Управління фізичної культури та спорту Чернівецької міської ради, Благодійний Фонд Василя Розная «Майбутнє України». Приємно відзначити, що третє місце серед шахістів посів представник нашого району Василь Костащук.

«Утвердження здорового способу життя, особливо серед дітей і молоді, на сьогодні залишається актуальним питанням для держави та Вижницького району, зокрема, – і головну роль тут мають відігравати фізична культура і спорт.»
На цьому наголосив голова Вижницької районної ради Михайло Андрюк під час церемонії нагородження призерів та чемпіонів Вижницького району з футболу в рамках закриття футбольного сезону 2018.