В суботу, 24 листопада, на базі Коритненської ЗОШ І-ІІІ ст. проходив Відкритий дитячий турнір з вільної боротьби до Дня Збройних Сил України.

Як інформує сектор з питань молоді та спорту райдержадміністрації, 4 листопада відбувся XXVI Міжнародний меморіал Богдана Сцібайла з вільної боротьби.

Місто Тернопіль зібрало найкращих борців України, Угорщини, Польщі, Білорусії, Молдови, всього – 430 учасників. 

Золото здобув Павло Куташ у ваговій категорії 29 кг, срібло – Вадим Ковалик у ваговій категорії 44 кг (тренер С. Жовнірчук).

Вітаємо юних банилівських борців та бажаємо нових перемог!

Як інформує сектор з питань молоді та спорту районної державної адміністрації, впродовж 24-29 липня у Чернівцях відбувся IV шахово-шашковий фестиваль «Chernivtsi Open 2018», організаторами та партнерами якого були «Альянс професійних шахістів», «Федерація шахів Чернівецької області», Управління фізичної культури та спорту Чернівецької міської ради, Благодійний Фонд Василя Розная «Майбутнє України». Приємно відзначити, що третє місце серед шахістів посів представник нашого району Василь Костащук.

«Утвердження здорового способу життя, особливо серед дітей і молоді, на сьогодні залишається актуальним питанням для держави та Вижницького району, зокрема, – і головну роль тут мають відігравати фізична культура і спорт.»
На цьому наголосив голова Вижницької районної ради Михайло Андрюк під час церемонії нагородження призерів та чемпіонів Вижницького району з футболу в рамках закриття футбольного сезону 2018.

Як інформує сектор з питань молоді та спорту райдержадміністрації, цими вихідними в місті Косів на стадіоні «Гуцульщина» відбувся турнір з футболу «Кубок гуцульських міст», де взяли участь 4 команди, а саме: м. Рахів (Закарпатська обл.) м. Вижниця ( Чернівецька обл.) м. Надвірна ( Івано-Франківська обл.) м. Косів ( Івано-Франківська обл.). В перший день змагань команди зіграли по одній грі: збірна м. Рахів мінімально поступилась збірній м. Надвірна - 0:1, а збірна м. Косів лише по пенальті змогли переграти збірну м. Вижниця - 2:2 ( 4:1). Наступного дня команди змагались за призові місця. Бронзовими призерами стала команда м. Рахів, якій присудили технічну перемогу над м. Вижницею 3:0. А кубок змагань завоювала команда м. Косів отримавши перемогу над командою м. Надвірної.

Вже стало доброю традицією щороку в селі Іспас проводити турнір з волейболу, присвячений пам’яті капітана команди Вижницького району Труфена Віктора Георгійовича, який трагічно загинув.

25 липня 2018 року проведено відбірні регіональні змагання VI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу». Це відкритий спортивний захід, що проводиться з метою підтримки у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних обмежень; їхньої реабілітації засобами фізичної культури й спорту для подальшої адаптації в суспільстві; залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до проблем потерпілих на виробництві.

Як інформує голова МО ГО «ВФСТ «Колос» Анатолій Радул, минулої неділі (2 вересня) у селі Іспас проведено обласні змагання «Краще спортивне село Буковини 2018 року».

У змаганнях взяло участь вісім команд.

З метою відродження історичних традицій українського народу, залучення молоді до участі у відтворенні традицій Гуцульського краю та популяризації здорового способу життя вчора, 24 липня, команда Вижницького району взяла участь у культурно – спортивному святі «Довбушівська бартка», яке проводилось у рамках XXV Міжнародного гуцульського фестивалю в селищі Ворохта.

Як інформує голова МО ГО «ВФСТ «Колос» Анатолій Радул, минулої неділі, 12 серпня, в селі Іспас відбулись змагання з міні-футболу в залік районних сільських спортивних ігор серед футбольних спортивних команд району.

В змаганнях взяли участь 7 команд: Іспас, Банилів, Мілієво, Чорногузи, Черешенька, Берегомет, Мигове.

В результаті напруженої боротьби третє місце зайняла команда смт.Берегомет , срібло виборола команда села Мілієво, а почесну перемогу здобула команда села Банилів.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів на спортивній ниві.