Як інформує сектор з питань молоді та спорту райдержадміністрації, цими вихідними в місті Косів на стадіоні «Гуцульщина» відбувся турнір з футболу «Кубок гуцульських міст», де взяли участь 4 команди, а саме: м. Рахів (Закарпатська обл.) м. Вижниця ( Чернівецька обл.) м. Надвірна ( Івано-Франківська обл.) м. Косів ( Івано-Франківська обл.). В перший день змагань команди зіграли по одній грі: збірна м. Рахів мінімально поступилась збірній м. Надвірна - 0:1, а збірна м. Косів лише по пенальті змогли переграти збірну м. Вижниця - 2:2 ( 4:1). Наступного дня команди змагались за призові місця. Бронзовими призерами стала команда м. Рахів, якій присудили технічну перемогу над м. Вижницею 3:0. А кубок змагань завоювала команда м. Косів отримавши перемогу над командою м. Надвірної.

25 липня 2018 року проведено відбірні регіональні змагання VI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу». Це відкритий спортивний захід, що проводиться з метою підтримки у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних обмежень; їхньої реабілітації засобами фізичної культури й спорту для подальшої адаптації в суспільстві; залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до проблем потерпілих на виробництві.

З метою відродження історичних традицій українського народу, залучення молоді до участі у відтворенні традицій Гуцульського краю та популяризації здорового способу життя вчора, 24 липня, команда Вижницького району взяла участь у культурно – спортивному святі «Довбушівська бартка», яке проводилось у рамках XXV Міжнародного гуцульського фестивалю в селищі Ворохта.

Шість років тому, 13 червня 2012 року, відбулося перше засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення першої Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу». На засіданні було розглянуто та затверджено Положення про проведення першої Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу», перелік видів спорту, програму змагань, умови участі у відбірних та фінальних змаганнях спартакіади.

Щороку, починаючи з 1995-го, проводять чемпіонати світу з футболу серед національних лікарських команд. Національна лікарська збірна України бере участь у чемпіонаті лише з 2013 року, та незважаючи на це, вона вже двічі виборювала перемогу. Вдруге збірна лікарів України 45+ стала чемпіоном світу у липні нинішнього року, обігравши у фіналі лікарську збірну Росії.

17 червня у селі Банилів відбулися обласні змагання серед сільських голів, старост сіл, голів ОТГ з паркового волейболу, настільного тенісу, шах, шашок, гирьового спорту.

Вітали учасників змагань заступник голови районної ради Сергій Вірста та голова Чернівецької територіальної організації ГО "ВФСТ "КОЛОС" Петро Івасюк.

Сільські голови Вижницького району в чесній боротьбі здобули перше місце по волейболу (Василь Соломко, Микола Пигичко, Володимир Гафюк, Петро Гараздюк).

Перемогу з настільного тенісу отримав Василь Соломко, Володимир Гафюк зайняв третє місце з гирьового спорту, а Петро Гараздюк - четверте місце з шахів.

 

Вітаємо сільських голів з перемогою!