Як інформує голова МО ГО «ВФСТ «Колос» Анатолій Радул, минулої неділі (2 вересня) у селі Іспас проведено обласні змагання «Краще спортивне село Буковини 2018 року».

У змаганнях взяло участь вісім команд.

Як інформує голова МО ГО «ВФСТ «Колос» Анатолій Радул, минулої неділі, 12 серпня, в селі Іспас відбулись змагання з міні-футболу в залік районних сільських спортивних ігор серед футбольних спортивних команд району.

В змаганнях взяли участь 7 команд: Іспас, Банилів, Мілієво, Чорногузи, Черешенька, Берегомет, Мигове.

В результаті напруженої боротьби третє місце зайняла команда смт.Берегомет , срібло виборола команда села Мілієво, а почесну перемогу здобула команда села Банилів.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів на спортивній ниві.

Щороку, починаючи з 1995-го, проводять чемпіонати світу з футболу серед національних лікарських команд. Національна лікарська збірна України бере участь у чемпіонаті лише з 2013 року, та незважаючи на це, вона вже двічі виборювала перемогу. Вдруге збірна лікарів України 45+ стала чемпіоном світу у липні нинішнього року, обігравши у фіналі лікарську збірну Росії.

Як інформує сектор з питань молоді та спорту районної державної адміністрації, впродовж 24-29 липня у Чернівцях відбувся IV шахово-шашковий фестиваль «Chernivtsi Open 2018», організаторами та партнерами якого були «Альянс професійних шахістів», «Федерація шахів Чернівецької області», Управління фізичної культури та спорту Чернівецької міської ради, Благодійний Фонд Василя Розная «Майбутнє України». Приємно відзначити, що третє місце серед шахістів посів представник нашого району Василь Костащук.

Як інформує сектор з питань молоді та спорту райдержадміністрації, цими вихідними в місті Косів на стадіоні «Гуцульщина» відбувся турнір з футболу «Кубок гуцульських міст», де взяли участь 4 команди, а саме: м. Рахів (Закарпатська обл.) м. Вижниця ( Чернівецька обл.) м. Надвірна ( Івано-Франківська обл.) м. Косів ( Івано-Франківська обл.). В перший день змагань команди зіграли по одній грі: збірна м. Рахів мінімально поступилась збірній м. Надвірна - 0:1, а збірна м. Косів лише по пенальті змогли переграти збірну м. Вижниця - 2:2 ( 4:1). Наступного дня команди змагались за призові місця. Бронзовими призерами стала команда м. Рахів, якій присудили технічну перемогу над м. Вижницею 3:0. А кубок змагань завоювала команда м. Косів отримавши перемогу над командою м. Надвірної.

25 липня 2018 року проведено відбірні регіональні змагання VI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу». Це відкритий спортивний захід, що проводиться з метою підтримки у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних обмежень; їхньої реабілітації засобами фізичної культури й спорту для подальшої адаптації в суспільстві; залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до проблем потерпілих на виробництві.

З метою відродження історичних традицій українського народу, залучення молоді до участі у відтворенні традицій Гуцульського краю та популяризації здорового способу життя вчора, 24 липня, команда Вижницького району взяла участь у культурно – спортивному святі «Довбушівська бартка», яке проводилось у рамках XXV Міжнародного гуцульського фестивалю в селищі Ворохта.