Щороку, починаючи з 1995-го, проводять чемпіонати світу з футболу серед національних лікарських команд. Національна лікарська збірна України бере участь у чемпіонаті лише з 2013 року, та незважаючи на це, вона вже двічі виборювала перемогу. Вдруге збірна лікарів України 45+ стала чемпіоном світу у липні нинішнього року, обігравши у фіналі лікарську збірну Росії.

Шість років тому, 13 червня 2012 року, відбулося перше засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення першої Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу». На засіданні було розглянуто та затверджено Положення про проведення першої Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу», перелік видів спорту, програму змагань, умови участі у відбірних та фінальних змаганнях спартакіади.

17 червня у селі Банилів відбулися обласні змагання серед сільських голів, старост сіл, голів ОТГ з паркового волейболу, настільного тенісу, шах, шашок, гирьового спорту.

Вітали учасників змагань заступник голови районної ради Сергій Вірста та голова Чернівецької територіальної організації ГО "ВФСТ "КОЛОС" Петро Івасюк.

Сільські голови Вижницького району в чесній боротьбі здобули перше місце по волейболу (Василь Соломко, Микола Пигичко, Володимир Гафюк, Петро Гараздюк).

Перемогу з настільного тенісу отримав Василь Соломко, Володимир Гафюк зайняв третє місце з гирьового спорту, а Петро Гараздюк - четверте місце з шахів.

 

Вітаємо сільських голів з перемогою!