Шість років тому, 13 червня 2012 року, відбулося перше засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення першої Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу». На засіданні було розглянуто та затверджено Положення про проведення першої Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу», перелік видів спорту, програму змагань, умови участі у відбірних та фінальних змаганнях спартакіади.

17 червня у селі Банилів відбулися обласні змагання серед сільських голів, старост сіл, голів ОТГ з паркового волейболу, настільного тенісу, шах, шашок, гирьового спорту.

Вітали учасників змагань заступник голови районної ради Сергій Вірста та голова Чернівецької територіальної організації ГО "ВФСТ "КОЛОС" Петро Івасюк.

Сільські голови Вижницького району в чесній боротьбі здобули перше місце по волейболу (Василь Соломко, Микола Пигичко, Володимир Гафюк, Петро Гараздюк).

Перемогу з настільного тенісу отримав Василь Соломко, Володимир Гафюк зайняв третє місце з гирьового спорту, а Петро Гараздюк - четверте місце з шахів.

 

Вітаємо сільських голів з перемогою!

 

24 травня у селищі Берегометі відбулися відбіркові ігри Кубку району з футболу. На полі зустрілися команди «Підкрай» Берегомет - «Розтоки», «Банилів» - «Берегомет». Усі команди мали сильну підготовку. Ігри були дуже напруженими. На змагання між командами прийшла велика кількість вболівальників, які прибули із різних міст селищ та сіл району. Матч «Банилів» - «Берегомет» завершився з рахунком 3:0 на користь ФК «Банилів» та між командами «Розтоки» - «Підкрай» 2:2 по пенальті на користь ФК «Розтоки».

Про це інформує сектор з питань молоді та спорту районної державної адміністрації.