В рамках V Форум місцевого розвитку відбулися Загальні Збори Асоціації органів місцевого самоврядування ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА", під час яких було підбито проміжні підсумки діяльності та затвержено попередній план, згідно з яким буде працювати Асоціація надалі!

Зокрема, затвердили основні напрямки діяльності Асоціації на 2022 рік.
Стратегічні завдання незмінні – посилювати присутність карпатських регіонів у порядку денному державних органів влади, розвивати місцеве самоврядування, зміцнювати внутрішні та зовнішні партнерства; також продовжимо реалізовувати Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, міжрегіональної співпраці «Змінимо країну разом».
Відбулася зміна у складі президії Асоціації.
Члени задовільнили прохання виконавчої директорки Галини Литвин і з 13 вересня вона складе свої повноваження. Поряд з тим, вона залишиться постійною членкинею правління Асоціації, як людина, яка зробила величезний вклад в її становлення та розвиток.
Функції виконавчої директорки, рішенням Зборів, виконуватиме Наталія Савка.
Голова Вижницької районної ради Михайло Андрюк від імені правління та членів Асоціації подякував за проведену титанічну роботу в напрямку розвитку та згуртування Карпатського регіону та вручив Галині Литвин Подяку АОМС "Єврорегіон Карпати - Україна".