Книгу про мальовничий куточок Буковини місто Вижницю представили в Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Михайла Івасюка. Також тут розгорнули виставку історичних експонатів, що стосуються Вижниччини, представлені Чернівецьким обласним краєзнавчим музеєм.
На презентацію завітав голова Вижницької районної ради Михайло Андрюк.
Детальніше: Книгу Іллі Стринадка «Вижниця: верхня, нижня, нова» презентували вчора в Чернівцях
Молодші сержанти Сергій Вірста та Роман Кричун отримали від Олександра Сирського нагрудні знаки «Золотий хрест».
Напередодні відзначення одного з найбільших релігійних свят - Зіслання Святого Духа, що в народі ще називають "Зеленими святами", в холі адміністративної будівлі Вижницької районної ради вчергове оновлено експозицію дипломних та курсових робіт студентів Вижницький фаховий коледж мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка.
Шановні фермери!
Ваша праця – це основа нашого життя, адже саме завдяки Вам ми маємо свіжі продукти на столі. Ви докладаєте величезних зусиль, працюючи від світанку до заходу сонця.
Детальніше: Щорічно, 19 червня, в Україні відзначають День фермера
Загалом громада виділила у першому кварталі 2024 року майже 75 тис грн на допомогу дітям внутрішньо переміщених осіб, дітям учасників бойових дій та АТО, а також на матеріальну підтримку тих, хто опинився в скрутних обставинах.
Пам’ятаємо ім’я кожного… 17 червня є однією з найтрагічніших дат для нашого краю – День пам’яті загиблих буковинців під час проведення операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.
День пам’яті встановлений рішенням № 150-3/21 сесії Чернівецької обласної ради VIII скликання від 30 червня 2021 року.
Раніше офіційного свята татусів в Україні не існувало, хоча неформально батьків часом вітали в третю неділю червня, а інколи в третю неділю вересня. Так було до 2019 року, доки президент України підписав указ, згідно з яким було започатковано офіційне святкування Дня батька. Припадає воно щороку тепер на третю неділю червня.
15 червня 1941 року в селі Чортория в сім’ї прохідника-залізничника народився Іван Миколайчук, видатний український кіноактор, сценарист, режисер та письменник, лауреат Шевченківської премії 1988 року (посмертно).
Він помер у 46 років, встиг зіграти 34 ролі, написати дев'ять сценаріїв та зрежисувати два фільми. І це попри постійне стеження радянської влади та звинувачення у націоналізмі.
Аби вшанувати памʼять про видатного буковинця, сьогодні у музеї-садибі Івана Миколайчука відбулися урочисторсті з нагоди відзначення 83-ї річниці від дня народження митця.
Селятинська громада – одна із найвіддаленіших в області. У її десяти населених пунктах проживає понад чотири тисячі людей.
Нагрудним знаком "Золотий хрест" Головнокомандувача ЗСУ нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних сил України за проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування та зразкову поведінку у повсякденній діяльності.