6-8 листопада 2018 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Чернівці та Сторожинець з офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

Як повідомлялося раніше, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розроблено проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції Державної програми розвитку гірських територій Українських Карпат на період до 2023 року». Продовжуючи діяльність з роз’яснення ключових моментів цього проекту, Ресурсний центр, що є структурним елементом Асоціації, вирішив нагадати про запропоновані інструменти стимулювання економічної активності, створення нових робочих місць у гірських територіях Українських Карпат, а також про законодавчі ініціативи, що регулюватимуть таке питання.

Центр бізнес-освіти Київської ТПП спільно з Інститутом підтримки економіки WiFi (Австрія) оголошує набір учасників на Програму навчання та ділового партнерства «Україна-Австрія: експорт у країни ЄС» – Група 2018.

Днями було підписано декларацію про створення Карпатської стратегії. Це макрорегіональна стратегії ЄС, метою якої є розвиток Карпатського регіону чотирьох країн: України, Польщі, Угорщини та Словаччини. В Україні з 1993 року діє постійний проект Єврорегіон Карпати – Україна, що об’єднує чотири карпатських області України, а також аналогічні регіони Польщі, Словаччини та Угорщини. Члени цієї Асоціації реалізовують спільні проект та спільно вирішують типові для усіх проблеми.

Про пріоритети проекту, основні поточні ініціативи говоримо із виконавчою директоркою Єврорегіону Карпати – Україна Галиною Литвин.

У Чернівецькій області з початку року за активної участі обласної державної адміністрації, зокрема Департаменту агропромислового розвитку і управлінь в районах, головного територіального управління юстиціїрозпочав роботу Проект «Аграрні розписки в Україні», який допомагає агровиробникам залучити додаткові фінансові ресурси.

Зазначена ініціатива ЄС розрахована на 2018-2020 роки з бюджетом 375,6 млн. євро. Учасники можуть брати участь у широкому спектрі проектів, допомагаючи вирішувати складні ситуації в Європі, зокрема, надавати допомогу у запобіганні стихійних лих або відновлюваних роботах, сприяти роботі центрів шукачів притулку, допомагати у вирішенні соціальних проблем в громадах тощо.

Що необхідно знати про Технічне Завдання (ТЗ)?

 Це документ, створений на основі: 

Інститут політико-правових та релігійних досліджень у 2018 році до Дня юриста проводить Національний конкурс наукових робіт «Роль молоді у розвитку парламентаризму в Україні».

За інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, міжнародна програма «Fit for Partnership with Germany», що реалізується у тісній співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини, спрямована на стимулювання розвитку українського бізнесу, економічне співробітництво між Україною та Німеччиною, соціально-економічний розвиток регіонів та сприяє: