Сьогодні, 04 червня, у Вижницькій районній раді відбулось підписання партнерської декларації та документів про участь у спільному проекті «Розширення надання медичних послуг в КНП «Вижницька районна лікарня», що подається на Конкурс, який проводить Асоціація органів місцевого самоврядування ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА" в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад за фінансової підтримки Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької обласних рад.

Варто зазначити, що ідейником та розробником проектної заявки і власне подавачем самого проекту на Конкурс є Вижницька районна рада.

Загалом учасниками проекту є троє партнерів: Вижницька районна рада, Вижницька районна державна адміністрація та КНП «Вижницька Районна Лікарня» Вижницької районної ради.

Спільний проект має на меті надати підтримку господарської діяльності КНП «Вижницька районна лікарня». А його реалізація дозволить створити умови для надання якісних медичних послуг населенню Вижницького району, зменшити розповсюдження вірусних інфекцій при відвідуванні КНП «Вижницька районна лікарня» та завдяки наданій підтримці, збільшити надходження фінансів до медзакладу, які лікарня зможе спрямовувати на подальше оновлення медичного обладнання, покращення матеріально-технічної бази та умов праці для медичних працівників, що в результаті призводитиме до розширення спектру надання якісних медичних послуг та сприятиме розвитку даного закладу охорони здоров’я, який обслуговує населення гірської місцевості та є опорним медичним закладом Карпатського регіону Чернівецької області.

Нагадаємо, що Вижницька районна рада вже має досвід реалізації проектів в рамках Конкурсу підтримки ініціатив місцевих карпатських громад.
Так, у 2018 році було реалізовано спільний міжобласний проект Косівської та Вижницької районних рад "Налагодження міжрегіонального партнерства з Легіоновським повітом Республіки Польща як можливість популяризації історико-культурної спадщини Гуцульщини за межами етнорегіону", у 2019 році - спільний міжобласний проект Вижницької та Косівської районних рад "Популяризація історико-культурної спадщини Гуцульщини за межами етнорегіону, шляхом збереження одягових традицій" та спільний міжобласний проект Радехівської та Вижницької районних рад "Презентація автентичної карпатської кухні, як історичного скарбу України та частини кулінарної спадщини Європи". Ознайомитись з реалізованими проектами можна за посиланням - http://rayradavn.gov.ua/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=49 
Крім того, очікуються результати 3-го Конкурсу підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, який відбувся взимку 2020 року, та на який районною радою було подано 3 проекти.