Робота на волонтерському фронті триває, тому ми продовжуємо звітувати про діяльність нашого спільного з ГО "Волонтери Вижниці" перевантажувального хабу надання допомоги.
Отож, протягом крайніх двох тижнів ми отримали від БО "БФ "Український спротив" та БО "БФ "Україна - це любов" - продукти харчування тривалого зберігання, медичні вироби та засоби, засоби гігієни. Також, одяг та взуття привіз доинас пан Михайло.
Крім того, ми вчергове отримали допомогу від наших надійних партнерів та друзів з Румунії - фондів Johanniter Mission Siret та GlobalMedic - продукти харчування тривалого зберігання, засоби особистої гігієни, миючі засоби, медичні вироби тощо.
![✅️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Щиро дякуємо всім за надану підтримку та допомогу!!!
Разом до Перемоги!!!![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)