Триватиме він впродовж двох днів. А основною метою його проведення - є посилення тристороннього міжрегіонального співробітництва між Україною, Румунією та Республікою Молдова. Зокрема, він покликаний налагодити зв’язки з міжнародними партнерами, розвинути взаємовигідне транскордонне співробітництво, та є хорошим майданчиком аби обговорити актуальні теми торговельної кооперації та розвитку туризму між трьома державами.
Участь в роботі Форум беруть керуюча справами виконавчого апарату Вижницької районної ради Олена Чепух, начальник районної військової адміністрації Сергій Чеботар та голови й представники всіх територіальних громад Вижницького району.
Варто зауважити, що під час проведення Форуму триває експозиція товарів буковинських виробників, з метою налагодження контактів між виробництвами країн-учасників. Приємним стало й широке представлення товаровиробництв з Вижниччини.
![](https://scontent.fiev8-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/352822300_581760940802843_7470980050858605496_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=fywciWOA83MAX_u4M7l&_nc_ht=scontent.fiev8-2.fna&oh=00_AfC3UP818tazl1k2OaiyYlMP2GqQKw3J8kHeB2bz2Rn9aA&oe=64ABF31E)
![](https://scontent.fiev8-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/355118991_581760997469504_7614849607010654661_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=OXScy8rgRKIAX9L1cBa&_nc_ht=scontent.fiev8-2.fna&oh=00_AfDcaeBNa5FCdsl1WjrSVfy2JVf5eIymAj9OF3stV4LsZg&oe=64AD6415)
![](https://scontent.fiev8-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/352822604_581761030802834_762455162538875721_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=rbqOtkGesLMAX9gmsX4&_nc_ht=scontent.fiev8-2.fna&oh=00_AfDQtCrYeHBjkjKSX2iN4ULAyP-CyKM2U2m0qSx2TUGn4g&oe=64ACAEA0)
![](https://scontent.fiev8-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/355162366_581761077469496_5754102453771623768_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=yU-dXRtREhgAX-sZeRv&_nc_ht=scontent.fiev8-2.fna&oh=00_AfDxccmUQUY1jEhK1stE4jf0uRkwXKqaPPogJ4LyFEktMw&oe=64AC4C83)