Станом на 22 серпня 2023 року у базі Чернівецької обласної служби зайнятості зареєстровано майже 600 вакансій. Найбільша кількість пропозицій роботи для водіїв та слюсарів.

Зокрема, роботодавці потребують 37 водіїв, а також трьох водіїв тролейбусів та двох трактористів. Також ринок праці Буковини потребує 24 слюсарів різних напрямів діяльності: з експлуатації та ремонту газового устаткування, з аварійно-відновлювальних робіт, з механоскладальних робіт, з ремонту рухомого складу, з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електроніка) та ін.

Заклади харчування мають потребу у понад 20 кухарях та 6 офіціантах.

Медична галузь та фармація потребує 13 лікарів, 15 медичних сестер, 8 молодших медичних сестер, а також 10 фармацевтів, 2 асистенти фармацевтів.

Заклади освіти області потребують трьох вчителів, трьох вихователів,  двох вихователів дитячого садочка, п’яти асистентів вихователів у дошкільному закладі.

Роботодавцям потрібні 19 бухгалтерів та 2 головних бухгалтери, 15 продавців продовольчих та непродовольчих товарів, 11 інженерів різних напрямів діяльності, також є 10 пропозицій роботи для менеджерів та 4 посади державного аудитора.

Також є понад 30 вакансій, які не потребують певних кваліфікацій: вантажники, укладальники-пакувальники, підсобні робітники, двірники, прибиральники територій, прибиральники службових приміщень.

Довідково. З початку року роботодавці поінформували Чернівецький обласний центр зайнятості про наявність  3740 вакантних посад, рівень укомплектування вакансій складає 70%.

Якщо виникають питання вам допоможуть у Telegram-каналі  онлайн-підтримки https://t.me/+Ywd0Jm4NytkzNDcy.