Доставити кореспонденцію, пресу, поштові перекази, посилки, пенсії до віддалених хуторів проблематично, адже доводиться долати значні відстані, та ще й в умовах бездоріжжя. До того ж, попереду зима, і листоноші просто фізично можуть не встигнути вчасно надати послуги всім споживачам. Як запобігти такій ситуації, обговорили під час наради з головою Чернівецької обласної ради Олексієм Бойко, голови Вижницької, Чернівецької і Дністровської районних рад, очільник Конятинської громади Олексій Скрипчук та заступник начальника місцевої дирекції «Укрпошти» Василь Дубовінський.
Зокрема, голова Вижницької районної ради Михайло Андрюк поінформував присутніх про вжиті районною радою заходи з даного питання та наголосив на важливості вирішення даної проблеми.
 
Василь Дубовінський зазначив, що відділення «Укрпошти» – стаціонарні чи пересувні – нині працюють в кожному населеному пункті. Затримок із виплатою пенсій чи субсидій досі не було. Однак погодився, що робота в гірських районах має свої особливості, тож кількість працівників там могла б бути більшою.
 
 Тож учасники наради домовилися, що питання обговорюватимуть із топменеджерами «Укрпошти».