День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби — професійне свято України. Відзначається щорічно у другу неділю жовтня.
Державний санітарно-епідеміологічний нагляд охоплює всі сфери життєдіяльності людини: умови проживання, роботи, харчування, відпочинку, виховання і навчання дітей і підлітків. Тому санітарно-епідеміологічна служба займає ключову позицію в системі охорони здоров'я країни.
Державна санітарно-епідеміологічна служба вже понад 90 років є ефективною складовою охорони здоров'я, яка забезпечує реалізацію державної політики у сфері профілактичної медицини, стоїть на варті здоров'я і працездатності людей, захищає їх від небезпечних інфекційних захворювань.
 
В цей нелегкий для нашої країни час, в умовах повномасштабної війни, фахівці Держпродспоживслужби, які здійснюють заходи у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення, завдяки своєму професіоналізму, відданості справі та оперативності забезпечують створення основ національної безпеки держави.
 
З нагоди свята вітаю санітарних лікарів, епідеміологів, гігієністів, санітарних фельдшерів та усіх причетних і бажаю миру, міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, благополуччя!
 
З повагою,
Голова Вижницької районної ради Михайло Андрюк