Працівники Управління екології та природних ресурсів Чернівецької ОДА спільно із Брусницькою громадою постійно підгодовують лебедів-шипунів, які поселилися на каскаді ставків поблизу села Чортория.
Заїхати у гості до лебединого племені і підхарчувати цих величних красенів може кожен охочий. Їх основою їжею є водорості, молюски, маленькі рибки. Проте лебеді також можуть харчуватись крупами, тертими овочами та зеленню.
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)