24 травня у Вижницькому районному будинку дитячої та юнацької творчості відбулося вручення премії «Надія України» учням, які стали переможцями ІІІ(ІІ) – ІV(ІІІ) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів захисту науково-дослідницьких робіт членів БМАНУМ, конкурсів, спортивних змагань.

Привітали учнів та їх наставників, а також вручили дипломи «Надія України» заступник голови районної державної адміністрації Юрій Татарин та голова районної ради Михайло Андрюк. «Вже стало доброю традицією щороку нагороджувати кращих учнів за здобутки у навчанні та спорті, - сказав Юрій Татарин, звертаючись до лауреатів,-Коли ви берете участь у різних конкурсах та змаганнях, здобуваєте там свої перші перемоги, то тим самим популяризуєте наш край, а отже робите посильний вклад у його краще майбутнє. Хочу висловити слова щирої подяки вашим вчителям, які навчають та допомагають відкрити ваш потенціал, а також батькам, які завжди є надійною підтримкою та опорою».

Під час свята відбулося нагородження вчителів, які підготували переможців олімпіад, конкурсів та змагань. Грамоти та подяки вручили начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Андрич, голова районного комітету профспілки працівників освіти та науки Ярослав Борсук. Зокрема, Михайло Андрич відмітив, що здобутки  учнівської молоді району є вагомими. Наші досягнення у 2018/2019 н.р. це - 20 переможців  на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів, з них: І місце -1,  ІІ місце – 5, ІІІ м.-14. Найкраще виступила команда Банилівської ЗОШ І-ІІІ ст.- 6 переможців, Долішньошепітського НВК -3, Коритненська ЗОШ І-ІІІ ст, Лопушнянська , Берегометська №2, НВК «Берегометська гімназія»  – по  2 призери,  Мигівський НВК,  Лукавецька, Вижницька спеціалізована школа-інтернат по 1 призеру..

Міжнародний конкурс з української мови ім.Петра Яцика – 1 переможець (Берегометська гімназія).

Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.Т.Шевченка – 1 переможець (Берегометській ЗОШ І-ІІІ ст.№2).

Захист науково-дослідницькийх робіт на обласному рівні (ІІ етапі) -4 переможці (троє з НВК «Берегометська гімназія» та 1 з Мигівського НВК).

Обласні змагання Турніру юних біологів – 5 переможців, по 1 з Мигівського НВК, Берегометських ЗОШ №2, №4, Берегометської гімназії, Вижницької спеціалізованої школи-інтернат.

Обласні змагання Турніру юних математиків – 5 переможців, з Банилівської(3), Коритненської (1) ЗОШ, Бережницького НВК(1).

Обласний етап Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина –Україна» – 2 переможці (ІІІ місце - Долішньошепітський НВК, ІІ місце- Банилівська ЗОШ І-ІІІ ст.ім.І.Діяконюка).

На державному рівні учениця 9 класу  Банилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Палій Іванна здобула третє місце у Всеукраїнському конкурсі «Знавці Біблії-2019».

74 обласна спартакіада школярів:

Волейбол, юнаки 2002-2004 р.н.

– ІІ місце  (команда Берегометської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 в кількості 9 школярів)

легкоатлетичний крос – 2 переможці (ІІІ місце з бігу на 1000 м - Мигівський НВК та ІІІ місце з бігу на  1500 м - Лукавецька ЗОШ І-ІІІ ст);

лагкоатлетичний крос – збірна команда району у складі учнів Бережонського НВК, Банилівської, Коритненської, Лопушнянської, Берегометської №2 ЗОШ І-ІІІ ст., Мигівського НВК посіла ІІІ  загальнокомандне місце.

Позашкілля.

Спортивний туризм. Чемпіонат області з спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Підсніжник» неодноразово виборюють учні Вовчинецької ЗОШ І-ІІ ступенів. В цьому році учень 7 класу Піндюк Микола став призером на довгій дистанції – ІІІ місце, на середній дистанції – ІІ місце.

Гуртківці БДЮТ беруь участь у багатьох конкурсах і фестивалях. Зокрема, посіли  призові місця у обласній виставці «Український сувенір», «Новорічна композиція», фестивалі «Рідний край», тощо.

Гарним подарунком для учнів та вчителів став виступ танцювального ансамблю «Смеріченька» Вижницької школи мистецтв  та солов’їний спів Сергія Подоляка, гуртківця БДЮТу.