Сьогодні, 01 липня, під керівництвом голови районної ради Михайла Андрюка, відбулося засідання комісії районної ради по вирішенню питань з надання грошової допомоги громадянам, які звертаються із відповідними заявами до голови, заступника голови та депутатів районної ради.

На порядок денний, було винесено питання про розгляд звернень громадян щодо надання матеріальної допомоги одиноким перестарілим громадянам, ветеранам, інвалідам війни та праці, іншим малозабезпеченим верствам населення. Інформувала з даного питання головний спеціаліст районної ради Олена Фуштей.

        На комісії розглянуто 20 звернень громадян за період травень-червень 2019 року, з них 8 звернень перенесені на дане засідання, відповідно до рішення попереднього засідання даної комісії. З моменту останнього засідання до районної ради надійшло 12 звернень до голови, заступника голови та депутатів районної ради.

Відтак, всі звернення задоволено в повному обсязі. Членами комісії було прийнято рішення надати матеріальну допомогу громадянам, що звертались, на загальну суму 32 500 грн.