Сьогодні, 17 січня, за заступника голови районної ради Сергія Вірсти, відбулося засідання комісії районної ради по вирішенню питань з надання грошової допомоги громадянам, які звертаються із відповідними заявами до голови, заступника голови та депутатів районної ради.

На порядок денний, було винесено питання про розгляд звіту про виконання у 2019 році заходів згідно районної Програми розвитку місцевого самоврядування Вижницького району на 2017-2020 роки. Інформувала з даного питання головний спеціаліст районної ради Олена Фуштей.

За її словами у 2019 році до районної ради надійшло 113 звернень громадян на отримання матеріальної допомоги, та було проведено 9 засідань комісії районної ради по вирішенню питань з надання грошової допомоги.

Із звернень, що надійшли до районної ради: 13 – від людей з інвалідністю ІІІ групи; 16 – людей з інвалідністю ІІ групи; 12 – людей з інвалідністю І групи; 8 – від учасників бойових дій; 24 – від людей пенсійного віку; 40 – від інших верств населення..

Більша частина звернень, близько 80%, була від громадян, що хворіють, в тому числі і на онкологічні захворювання, які просили допомогу на лікування або проведення операцій. Близько 5% звернень від людей, постраждалих в наслідок пожежі. Решта – на вирішення соціально-побутових питань у зв’язку з важким матеріальним станом.

По завершенню засідання члени комісії погодили звіт про виконання у 2019 році заходів з питань надання матеріальної допомоги згідно районної Програми розвитку місцевого самоврядування Вижницького району на 2017-2020 роки.