Президент України Володимир Зеленський підписав ухвалений Верховною Радою Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо вдосконалення законодавства у сфері міграції» №4411, що стане суттєвим важелем впливу на неврегульованих мігрантів та сприятиме запобіганню та протидії нелегальній міграції в Україні.

Олексій Дмитрієнко з с.Мамаївці реалізував свою мрію завдяки урядовій програмі єРобота «Власна справа», започаткував з дружиною сімейний бізнес - виготовлення меблів за індивідуальним замовленням клієнтів.

Грантові кошти підприємець використав для облаштування офісу-магазину. Частину грантових коштів підприємець витратив на закупівлю сировини, обладнання та рекламу.

19 липня 2023 року об 11.00 год у Чернівецькій філії Чернівецького обласного центру зайнятості за адресою м.Чернівці, вул.Воробкевича 37 відбудеться ярмарок вакансій з підбору працівників.

Чи обов’язково СГ (в т.ч. платникам єдиного податку), які здійснюють роздрібну торгівлю пивом (в т.ч. виключно пивом), для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями обладнувати місце торгівлі РРО/ПРРО?

Максим Коровін займається підприємництвом з 2014 року, з 2017 року –виробництвом виробів зі шкіри.

З березня 2022 року підприємець створює  амуніцію для військових. За цей час створили широку лінійку продуктів - ремені для зброї, підсумки, РПС, каремати та багато іншого.

У Головному управління ДПС у Чернівецькій області нагадують, що своєчасне доведення платникам податків реквізитів рахунків для сплати податків, зборів та платежів, відкритих Державною казначейською службою України, відбувається шляхом їх розміщення в Центрах обслуговування платників податків, на офіційному вебпорталі відповідного територіального органу ДПС або на вебпорталі ДПС за посиланням: Головна/Рахунки для сплати платежів (https://tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/)

Впродовж січня-червня 2023 року підприємства, установи та організації області подали інформацію про наявність 3360 вакантних посад.

Фахівців державної служби, бухгалтерів, інженерів, а також водіїв, торгівельних представників, слюсарів, мулярів та монтажників сьогодні шукають роботодавці м.Чернівці. Таких вакансій понад 80.

Серед роботодавців, які терміново потребують працівників державні установи, комунальні та приватні підприємства. Для підбору необхідних  працівників, організовуються ярмарки вакансій.

У Державній міграційній службі України запроваджено адміністративну послугу з проставлення апостиля на офіційних документах.

Так, зокрема Ви можете проставити апостиль на документі, що був виданий ДМС, її терорганами та тер підрозділами.

В умовах воєнного стану контроль за дотриманням міграційного законодавства іноземцями, що перебувають на території нашої країни, є спільною справою міграційної служби, органів місцевого самоврядування та всіх українських громадян, які володіють інформацією щодо іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території нашої країни.