У Головному управління ДПС у Чернівецькій області нагадують, що своєчасне доведення платникам податків реквізитів рахунків для сплати податків, зборів та платежів, відкритих Державною казначейською службою України, відбувається шляхом їх розміщення в Центрах обслуговування платників податків, на офіційному вебпорталі відповідного територіального органу ДПС або на вебпорталі ДПС за посиланням: Головна/Рахунки для сплати платежів (https://tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/)

Фахівців державної служби, бухгалтерів, інженерів, а також водіїв, торгівельних представників, слюсарів, мулярів та монтажників сьогодні шукають роботодавці м.Чернівці. Таких вакансій понад 80.

Серед роботодавців, які терміново потребують працівників державні установи, комунальні та приватні підприємства. Для підбору необхідних  працівників, організовуються ярмарки вакансій.

У Державній міграційній службі України запроваджено адміністративну послугу з проставлення апостиля на офіційних документах.

Так, зокрема Ви можете проставити апостиль на документі, що був виданий ДМС, її терорганами та тер підрозділами.

В умовах воєнного стану контроль за дотриманням міграційного законодавства іноземцями, що перебувають на території нашої країни, є спільною справою міграційної служби, органів місцевого самоврядування та всіх українських громадян, які володіють інформацією щодо іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території нашої країни.

Таку суму податку на фінансування УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ сплатили буковинці у першому півріччі 2023 року – інформує начальник Головного управління ДПС у Чернівецькій області Віталій Шпак. Сума сплаченого військового податку  більше як за аналогічний період торік на 28,4 млн грн, або 17,3 відсотки.

19 липня 2023 року об 11.00 год у Чернівецькій філії Чернівецького обласного центру зайнятості за адресою м.Чернівці, вул.Воробкевича 37 відбудеться ярмарок вакансій з підбору працівників.

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області нагадують, що суб’єкти господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов’язану з наданням послуг з оренди нерухомості (рієлтери), та уклали у звітному періоді цивільно-правові договори про оренду нерухомості, за якими однією із сторін є фізичні особи, зобов’язані надсилати Інформацію за місцем своєї реєстрації. У разі якщо такі договори не укладалися, Інформація не подається.

Максим Коровін займається підприємництвом з 2014 року, з 2017 року –виробництвом виробів зі шкіри.

З березня 2022 року підприємець створює  амуніцію для військових. За цей час створили широку лінійку продуктів - ремені для зброї, підсумки, РПС, каремати та багато іншого.

Начальник Головного управління ДПС у Чернівецькій області Віталій Шпак поінформував громадськість, що у першому півріччі 2023 року  буковинський бізнес та мешканці області сплатили до бюджетів усіх рівнів понад 4 млрд 603,1 млн грн податкових платежів, а це перевищує показники аналогічного періоду минулого року на 1 млрд 53,7 млн грн.

Впродовж січня-червня 2023 року підприємства, установи та організації області подали інформацію про наявність 3360 вакантних посад.