Нині в базі Чернівецького обласного центру зайнятості є понад 720 вакансій, з них понад 70 – із заробітною платою 20 тис. грн і більше.

26 вільних посад із заробітною платою 20 тис. грн. Зокрема, це – бухгалтер (6 вакансій), закрійник (2 вакансії), головний бухгалтер (2 вакансії), швачка, гістолог, лікар загальної практики - сімейний лікар, лікар-психотерапевт, лікар функціональної діагностики, лікар з ультразвукової діагностики, друкар офсетного плоского друкування, затягувальник взуття, вантажник, менеджер (управитель) з постачання, модельєр, начальник відділу, начальник служби, технік (хімічні технології), тракторист, касир (в банку).

30 вакансій із заробітною платою від понад 20 тис. грн до 25 тис. грн:

На «Гарячу лінію» УДМС у Чернівецькій області на номер (0372) 55-04-61 нерідко надходять запитання про скасування запису в «Електронній черзі» та повернення сплачених коштів у випадках, коли заявник вирішив змінити підрозділ для отримання адміністративної послуги з оформлення паспортного документа або потреба в її отриманні взагалі відпала.

Повідомляємо, що скасовувати запис до електронної черги не потрібно. У випадку, коли заявник не з’являється на заброньований час до підрозділу міграційної служби, його черга скасовується автоматично.

Компанія «Грузар» реалізовує соціальний проєкт, спрямований на допомогу постраждалим від російської агресії.
Так, пропонується безкоштовне перевезення вантажу в межах України, який не більше 10 метрів кубічних і не важче 1000 кілограмів.

Чернівецький обласний центр зайнятості запрошує долучитися до комунікаційного майданчика  підприємців, які бажають розширити власну справу.

Під час заходу учасники зможуть ознайомитися з умовами надання грантів за програмою єРобота «Власна справа», фахівці допоможуть набути практичні навики складання бізнес-плану та розкажуть як уникнути найпоширеніших помилок.

Захід відбудеться в онлайн і офлайн форматах.

На Буковині ще 12 заявників отримали позитивне рішення Державного центру зайнятості на отримання мікрогранту за програмою «Власна справа». Наразі опрацьовані заяви, які подані у період з 17 по 30 червня 2024 року.

Ознайомитися з переможцями цього періоду можна тут.

Фонд державного майна України запрошує 23 серпня взяти участь у аукціоні за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання
цінових пропозицій оренди неопалювального складу площею 129,9 м². Об’єкт перебуває на балансі Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет. 
Актив розташований поблизу центру міста, поряд - транспортна розв’язка. Складається з 2 боксів та може бути використаний за будь-яким цільовим призначенням. 

Хто має таке право, які пільги передбачені та які документи для цього потрібні, розповіли фахівці Безоплатної правничої допомоги (БПД).
✔️Хто має право на отримання пільг:
- учасники бойових дій - 75% знижки
- учасники війни(визначені статтями 8, 9 ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту») - 50%
- особи з інвалідністю внаслідок війни - 100%
Не поширюйте інформацію про військовослужбовця в соцмережах: фото у формі, військове звання, де зник тощо. Ворог моніторить соцмережі — поширена інформація може завдати шкоди вашій близькій людині. Також даними можуть скористатися шахраї.

Окремий розділ «Довідника безбар’єрності» (https://bit.ly/3wdrgnO) «Гайд безбар’єрних подій» містить правила, яких варто дотримуватися продавцям/ надавачам послуг/представникам служб охорони під час спілкування з відвідувачами з особливими потребами.

В рекомендаціях зокрема зазначено:

«Учасники маркету/ надавачі послуг/ працівники служб охорони мають дотримуватися правил доступності, безбар’єрності і толерантності. Важливо практикувати, застосовувати, а також не забувати регулярно оновлювати свої знання.

30 липня в Україні відзначають Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, започаткований у 2013 році Генеральною Асамблеєю ООН.

Основною метою відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми  є підвищення рівня обізнаності суспільства про це ганебне явище, жертвами якого може стати будь-яка особа, незалежно від статі, віку, соціального статусу, рівня освіти, але в першу чергу – незахищені категорії людей.

Відзначення світовою спільнотою цієї дати допомагає об’єднати зусилля країн всього світу щодо виявлення і боротьби зі злочинною діяльністю в цьому напрямку.

Для отримання допомоги, особам, які постраждали від торгівлі людьми слід звертатися на урядову «гарячу» лінію з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей – 1547.

Також допомогу завжди можна отримати за наступними номерами телефонів: