Зазначена ініціатива ЄС розрахована на 2018-2020 роки з бюджетом 375,6 млн. євро. Учасники можуть брати участь у широкому спектрі проектів, допомагаючи вирішувати складні ситуації в Європі, зокрема, надавати допомогу у запобіганні стихійних лих або відновлюваних роботах, сприяти роботі центрів шукачів притулку, допомагати у вирішенні соціальних проблем в громадах тощо.

Інститут політико-правових та релігійних досліджень у 2018 році до Дня юриста проводить Національний конкурс наукових робіт «Роль молоді у розвитку парламентаризму в Україні».

У Трускавці в рамках III Форуму місцевого розвитку обговорили можливості транскордонної співпраці для регіональних проектів.

На платформі Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку, що є структурним елементом Української асоціації районних та обласних рад, запрацював розділ «Розвиток гірських територій Українських Карпат».

7 червня розпочато прийом заявок на конкурс “Кращі практики молодіжної роботи в Україні-2018”.

Про старт проекту оголосили під час прес-конференції в Укрінформ, участь в якій взяв заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема, керівник проекту ПРООН "Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини"Олена Урсу та координаторка Програми "Молодіжний Працівник" Анна Острікова.

З метою, інформування про реалізацію заходів спільного проекту Вижницької та Косівської районних рад "Налагодження транскордонного партнерства з Легіоновським повітом Республіки Польща як можливість популяризації історико-культурної спадщини Гуцульщини за межами етнорегіону" та презентації досягнутих напрацювань, в соціальній мережі Facebook створено офіційну групу проекту - Одягові традиції Гуцульщини

У Мінрегіоні розпочався Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

Інформуємо Вас про початок роботи Програми ЄБРР IQ energy в напрямку фінансування енергомодернізації житла в багатоквартирних будинках з ОСББ. При підтримці ЄБРР один з партнерів програми IQ energy, ОТП Банк, розробив кредитний продукт для ОСББ, який спрямований на фінансування широкого спектру енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках, які включають теплоізоляцію огороджувальних конструкцій, модернізацію систем опалення, в тому числі встановлення лічильників тепла, індивідуальних теплових пунктів, встановлення енергоефективних вікон та багатьох інших заходів.

У 2014 році між Урядом України (Бенефіціар) та Європейською Комісією було укладено Угоду про фінансування Програми підтримки секторальної політики - Підтримка регіональної політики України. Загальною метою Угоди є підтримка соціальної, економічної та територіальної згуртованості України і підвищення добробуту громадян по всій країні. Угода підтримує досягнення цілей як їх визначено у Державній стратегії регіонального розвитку України (ДСРР) на період до 2020 року. В рамках виконання Угоди передбачено проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку 

Серед проектів-переможців є спільний проект Вижницької та Косівської районних рад «Налагодження транскордонного партнерства з Легіоновським повітом Республіки Польща як можливість популяризації історико-культурної спадщини Гуцульщини за межами етнорегіону».