Волонтери Путил
День українського політв’язня відзначають з 1975 року за ініціативою В’ячеслава Чорновола, який закликав протистояти репресіям і жорстокості радянського режиму.
Дату 12 січня обрали невипадково: трьома роками раніше, 12-14 січня 1972-го року, радянська влада провела так званий генеральний погром. Це були масові затримання та арешти українських дисидентів, які боролися за незалежність України, а своєю творчістю та діяльністю доводили, що ідеологія радянської людини – це міф.
Детальніше: 12 січня, в Україні відзначають День українського політв’язня
Працівники Управління екології та природних ресурсів Чернівецької ОДА спільно із Брусницькою громадою постійно підгодовують лебедів-шипунів, які поселилися на каскаді ставків поблизу села Чортория.
Під час зустрічі було обговорено ряд важливих питань, зокрема, щодо надання допомоги військовим підрозділам, підтримку вимушених переселенців та взаємодію місцевого самоврядування у 2024 році.
Також, одним з головних питань стало обслуговування та утримання автодоріг місцевого значення у Вижницькому районі.
Раніше семирічна учениця Усть-Путильського ліцею Іринка Мороз відрізала свої коси і пожертвувала виручені за них три тисячі гривень на покупку автомобіля для земляків, які воюють.
Нині ж дівчинка передала для захисників 2500 гривень, які наколядувала за свята.
Детальніше: Юна патріотка з Путильщини вчергове розчулила дорослих
Тут переселенці та місцеві мешканці 60+ мають змогу проводити вільний час і брати участь у різноманітних активностях.
Детальніше: Центр дозвілля для людей похилого віку працює у Вижниці
Продовжуючи багаторічні традиції українців, талановиті діти виконували колядки, бажали миру, Перемоги, злагоди, щастя, радості, усіляких гараздів керівництву району та усім працівникам.
Очільники районної влади Михайло Андрюк та Сергій Чеботар подякували організаторам дійства та дітям за виконання чудових колядок, віршів, побажали добра, щастя, творчих успіхів у Новому році та в знак подяки вручили солодощі та долучилися до акції "Донат для ЗСУ".
Вітаємо вдома — на рідній землі!
Серед звільнених з російського полону є 33-річний буковинець Іван Горловський. Він родом із села Замостя Вашківецької громади.
Щиро радий поверненню воїна додому.
Хлопці вітали колядою односельчан та збирали гроші на Збройні сили України. Вони, як і мільйони українських дітей, змушені жити в нових реаліях та при цьому вони все ще діти.
Домашні вареники, ситні голубці, пухкі калачі та завиванці, м'ясні вироби. Вашківецька громада відправила захисникам 170 подарункових ящиків. До гостинців додали також листи та малюнки діток, шкарпетки, засоби гігієни, тощо.
Детальніше: Вашківецька громада відправила захисникам 170 подарункових ящиків