Сьогодні отримано допомогу із Німеччини міста Дюссельдорф.
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t16/1/16/1f1e9_1f1ea.png)
Щиро дякуємо громадському об'єднанню "Рідне слово", Українській греко-католицькій церкві та усім волонтерам Дюссельдорфа, а особливо волонтерській організації "Родина": Любові Пурич-Боцвинюк, Любові Матейчук, Анатолію Вицегі, Тетяні Вицегі за отриману допомогу для наших військовослужбовців та переселенців.
Разом ми обов'язково переможемо!
Слава Україні!![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)