Так, видано муку для вареників Вижницькому коледжу прикладного мистецтва ім.В.Ю.Шкрібляка та волонтерській організації "Родина" для приготування їжі для наступної відправки військовослужбовцям та людям, які опинилися у скруті.
Також надано допомогу у вигляді круп, чаю, макаронних виробів та інших продуктів з коротким терміном зберігання для забезпечення харчування переселенців.
Направлено чергову партію медичних засобів до Вижницької "БЛІЛ".
Працюємо далі. Разом ми сильні![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)