На прохання захисників з Вижниччини, які наразі перебувають на передовій, вчора було відправлено гуманітарний вантаж у вигляді: автомобіля, буржуйок, маскувальних сіток та паливо-мастильних матеріалів для забезпечення надійної роботи автомобілів та військової техніки в зоні бойових дій.![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6d/1/16/1f698.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbb/1/16/1f6e2.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tee/1/16/1f699.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6d/1/16/1f698.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbb/1/16/1f6e2.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tee/1/16/1f699.png)
Щиро дякуємо за співпрацю та надану допомогу приватним підприємцям Василю Петрейчуку, Юрію Лучику, Миколі Щербині, Василю Пентюку та Володимиру Климу, а також ГО "Волонтери Вижниці" !!!![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
Спільно можемо більше!![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)