Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області нагадують, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг для проведення розрахункових операцій через ПРРО можуть обрати WEB-версію безкоштовного програмного забезпечення ДПС «Програмний реєстратор розрахункових операцій ПРРО (WEB-ВЕРСІЯ) Державної податкової служби України» (далі – ПЗ «ПРРО WEB-ВЕРСІЯ ДПС»), що працює через веб-браузер (веб-застосунок), та розроблене на основі сучасних веб-технологій.
Керівництво користувача ПЗ «ПРРО WEB-ВЕРСІЯ ДПС» розміщено у банері «Програмні РРО» на вебпорталі ДПС (https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/kerivnitstvo-koristuvacha).
Програмний комплекс коректно функціонує на комп’ютерах з сучасними операційними системами WINDOWS 7 SP1 та вище із встановленими актуальними оновленнями для систем безпеки. Рекомендовано використовувати останню версію операційної системи.
Для запуску програми необхідно в адресному вікні браузера ввести URL-адресу веб-застосунку (https://webrro.tax.gov.ua) та натиснути «Enter». Після цього відкриється форма авторизації у ПЗ «ПРРО WEB-ВЕРСІЯ ДПС».
Авторизація користувачів ПЗ «ПРРО WEB-ВЕРСІЯ ДПС» виконується за допомогою сертифікатів електронних підписів та/або печаток, що використовуються суб’єктами господарювання для ПРРО, на підставі поданих в електронній формі повідомлень про надання інформації щодо кваліфікованих/удосконалених сертифікатів відкритих ключів, які застосовуються в ПРРО за формою № 5-ПРРО (J/F1391802).
Після авторизації відкриється головна сторінка програми розділ «Каси», з переліком господарських одиниць та фіскальних номерів ПРРО, доступних для суб’єкта господарювання, згідно з  поданими ним заявами про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО (J/F 1316604).
У ПЗ «ПРРО WEB-ВЕРСІЯ ДПС» передбачена можливість використання сканеру для зчитування штрих-кодів номенклатури товару, що взаємодіє з буфером клавіатури, та принтеру для друку чеків.