Олексій Бойко відвідав комунальне підприємство, де триває інвентаризація майна, земель та природоохоронної зони.
Голова обласної ради оглянув територію санаторію та зустрівся з керівником «Брусниці» Дмитром Олексюком. Вони обговорили можливість проектування та зведення нового спального корпусу та їдальні. Після завершення інвентаризації тут планують також привести до ладу парк і висадити нові дерева.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f4ac.png)
Крім того, він подякував голові Брусницької громади Василеві Шемчуку за те, що вболіває за долю комунального підприємства, підтримує його та за потреби залучає волонтерів.
![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)