Продуктовий магазин – це сімейний бізнес, який підприємниця прагнула розвивати. Тож вирішила скористатися урядовою програмою «Власна справа» проєкту «єРобота».
???? Галина Ільків мала на меті переобладнати магазин відповідно до сучасних вимог, зокрема, розділити приміщення на дві зони: для продуктових та промислових товарів. Грантові кошти потрібні були, щоб придбати спеціальне обладнання: холодильні вітрини для рибної та м’ясної продукції, касовий бокс тощо. Жінка взяла участь в урядовій програмі, пройшла усі етапи і отримала мікрогрант.
???? Після освоєння коштів Галина Ільків створила 2 робочих місця продавців-консультантів, на які працевлаштували зареєстровану безробітну, яка попередньо успішно пройшла стажування на робочому місці, та одну особу з числа шукачів роботи.
???? Співпраця служби зайнятості з підприємницею триває, адже роботодавиця має намір отримати компенсацію фактичних витрат у розмірі єдиного внеску за працевлаштування зареєстрованої безробітної квотної категорії, тобто жінки, яка має дитину до 6 років.
???? Пропонуємо нижче корисні посилання для охочих започаткувати чи розвивати власну справу:
???? Мікрогрант "Власна справа"????http://surl.li/hamtz;
???? Гранти на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей????http://surl.li/glaly;
???? Підтримка ДЦЗ#Чернівці????https://t.me/+E0ApjATU1y82YmVi.