Указом Президента України від 18 березня 2003 року № 226/2003 в Україні встановлено професійне свято - День працівників водного господарства, який відзначається щорічно в першу неділю червня.
Також, сьогодні відзначають День медіоратора та День ощищення водойм.
Водне господарство України тісно пов’язане з усіма галузями народного господарства і впливає на розвиток і розміщення продуктивних сил. Воно має вирішальне значення в забезпеченні необхідних соціальних і побутових умов життя населення.
Всі функції, які пов’язані з регулюванням водних ресурсів, їх збереженням, використанням і відведенням використаної води, а також із запобіганням руйнівної дії вод, тісно переплетені між собою.
Сьогодні ми всі пліч-о-пліч відстоюємо свою самобутню ідентичність та європейське вільне майбутнє нашої Держави, стоїмо на сторожі демократичних цінностей і кожного дня виборюємо нашу перемогу над ворогом.
У цей день особливо хочеться відзначити всіх тих, хто своєю щоденною працею, часом ціною власного життя чи здоров’я, тримає свій «водний фронт», дбає про водну безпеку країни та, водночас, невпинно продовжує інтеграційний шлях у впровадженні європейських практик в управлінні водними ресурсами. Бо кожен з нас добре усвідомлює, що вода є одним із тих найважливіших компонентів, який дає нам усе для того, щоб життя продовжувалося.
Віримо, що спільними зусиллями ми зможемо здолати всі труднощі нашого часу і вийти на якісно новий рівень відродження та розвитку.
Дякуємо кожному з Вас за вашу сумлінню працю і щиро вітаємо!
З повагою,
Голова Вижницької районної ради Михайло Андрюк