Як результат у селі Шепіт Селятинської територіальної громади відремонтували двокілометровий відрізок дороги Т-26-01 Чернівці – Вашківці – Путила – КПП «Руська» з під’їздом до КПП «Шепіт». Також там реконструювали два мости, влаштували з’їзди та виїзди, збудували 9 підпірних стінок, для укріплення берегової частини дороги, встановили освітлення дороги.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
Разом із депутатом обласної ради Олександром Шкурідіним, Селятинським сільським головою Валерієм Полянчуком, представниками Буковинського центру реконструкції і розвитку, Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Чернівецькій області та румунської делегації оглянули виконані підрядником роботи.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f4ac.png)
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)