Біля могили, що у лісі на околиці села, представники духовенства відслужили молебень. А опісля у місцевому клубі відбувся концерт-реквієм.
Згадати про подвиг полеглих героїв прийшли перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор, заступник начальника Чернівецької ОВА Руслан Домніцак, голова Вижницької районної ради Михайло Андрюк, голова Чернівецької районної ради Микола Куцак, Берегометський селищний голова Сергій Боднарюк, в.о. начальника відділу забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування, соціально-економічного розвитку та гуманітарної сфери районної військової адміністрації Анна Андрюк, члени обласного та районного товариства політв’язнів та репресованих, родичі загиблих повстанців.
Тут у лісах мешкають - вовки, рисі, бурі ведмеді, косулі, кабани, глушці та багато інших представників дикої фауни. У річках – лосось дунайський та форель райдужна.
З гірських вершин та полонин відкриваються безкраї краєвиди на Українські Карпати. Завдяки віддаленості від цивілізації, тут збереглися старовікові ліси, де переважає ялина, місцями зустрічається реліктовий вид - сосна кедрова, яким щонайменше 120 років.
Житель селища Путила Валерій Онуфрійович Манарха вже 11 років бореться з наслідками перенесеного інсульту. Шлях від невтішних прогнозів лікарів до головної мети – стати знову на ноги, щоб не бути ні для кого тягарем, – був болісним і важким. Однак, як тільки йому полегшало, Валерій Манарха загорівся ідеєю дійти до Вижниці, щоб у такий спосіб зібрати гроші на потреби 82-ї ОДШБ, другого батальйону, сьомої десантно-штурмової роти. А саме – на засіб радіоелектронної боротьби (РЕБ).
Детальніше: Завершено марафон із Путили до Вижниці – на ходунках!
Вважається, що слов'янська писемність була створена у IX столітті, приблизно в 863 році. Новий алфавіт отримав назву «кирилиця» на честь Костянтина, який прийняв чернецтво під ім’ям Кирила. Його старший брат Мефодій допомагав у цій справі. В результаті були створені дві абетки – глаголиця і кирилиця.
На Буковину завітали давні та надійні друзі - офіційна делегація з округу Швабія Федеративної Республіки Німеччина на чолі з президентом Генеральної ради депутатів цього регіону Мартіном Зайлером. Візит наших німецьких партнерів відбувся в рамках багаторічної партнерської програми плідної співпраці між Чернівецькою областю та округом Швабія.
Під час свого перебування німецька делегація відвідала Вашківецьку лікарню реабілітації та паліативної допомоги з поліклінічним відділенням. Для цього медичного осередку торік партнери зі Швабії передали чималу партію гуманітарної допомоги.
Люди, що цілковито поклали своє життя на ваги свободи українського народу, існували в різні часи становлення нашої держави.
Починаючи з часів Київської Русі, продовжуючи часами Гетьманської ери та процвітання Запорізької Січі, в недовгий період існування Української Народної Республіки та Української повстанської армії. Ціла плеяда нових героїв з’явилася в останні роки, під час російської агресії на сході країни. Вони були, є і будуть завжди.
Фонд державного майна України запрошує 14 червня взяти участь у аукціоні з оренди неопалювального складу загальною площею 129,9 м², що перебуває на балансі Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет.
Детальніше: Фонд державного майна України запрошує взяти участь у аукціоні з оренди
22 травня 1861 року сучасники втілили один із заповітів Тараса Шевченка — поховали його «на Вкраїні милій». Другий заповіт — порвати кайдани й окропити волю кров’ю ворога — продовжують втілювати нащадки.
Також підготовлені кошти на закупівлю ще одного дрона. Колектив, батьки та учні Вашківецький ЗЗСО I-III ступенів імені Івана Бажанського починаючи з 1 вересня і до тепер зібрали 151 тис.грн. для закупівлі необхідного краму для військовослужбовців 107 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ .
Детальніше: Широкоформатний принтер, газові балони, два дрони та станцію РЕБ